Dobre wyniki naszych strzelców

Dobre wyniki naszych strzelców

W bardzo silnej obsadzie wzięli udział nasi zawodnicy w zawodach LAPUA IWK w Berlinie. Daniel Romańczyk od niedawna specjalizujący się w konkurencji olimpijskiej kdw 3×40 strzelił „życiówkę” uzyskując 1157 pkt. co dało mu 9 miejsce.

  1. Bartnik Tomasz – Polska – 1181 pkt
  2. Greuter Sandr – Szwajcaria – 1175 pkt
  3. Overgard Michael – Dania – 1172 pkt

Nieźle strzeliła Nikola Manowiec  zajmując 11 miejsce w ksp 60 l, natomiast Sandra Musielak zajęła 14 miejsce w konkurencji psp 30+30. Piotr Jóźwiak w konkurencji ppn 60 został sklasyfikowany na 23 miejscu.

W I Rundzie Pucharu Polski we Wrocławiu DANIEL Romańczyk urwał 3 pkt. swojej „życiówce” w konkurencji 3×40 uzyskując 1160 pkt i jako trzeci zawodnik wszedł do finału.

  1. Kraskowski Robert – LEGIA Warszawa – 1167 pkt
  2. Majka Marcin – TARCZA Goleniów – 1162 pkt
  3. Romańczyk Daniel – AGAT Złotoryja – 1160 pkt
  4. Słowik Szymon – AGAT Złotoryja – 1109 pkt
  5. Matuszewski Szymon – AGAT Złotoryja 1108 pkt

Wyniki konkurencji kdw 60 l:

  1. Majka Marcin – TARCZA Goleniów – 624,7 pkt
  2. Romańczyk Daniel – AGAT Złotoryja – 622,8 pkt
  3. Burda Andrzej – ALU-PRO Opole – 620,8 pkt
  4. Słowik Szymon – AGAT Złotoryja – 606,2 pkt

Wyniki konkurencji pistolet sportowy 30 + 30:

  1. Breś Klaudia – ZAWISZA Bydgoszcz – 576 pkt
  2. Pawluczuk Wioletta – STS Tychy – 570 pkt
  3. Barszczak Marta – LEGIA Warszawa – 569 pkt
  4. Musielak Sandra – AGAT Złotoryja – 549 pkt
  5. Zapart-Dechnik Anna – AGAT Złotoryja – 529 pkt
  6. Zapart-Czasławska Ewa – AGAT Złotoryja – 502 pkt

Wyniki konkurencji ppn 60 kobiet

  1. Breś Klaudia ZAWISZA Bydgoszcz 569 pkt.
  2. Barszczak Marta LEGIA Warszawa 560 pkt.
  3. Szewc Kinga KALIBER Białystok 560 pkt.
  4. Musielak Sandra AGAT Złotoryja 548 pkt.

 Wyniki Grand Prix LIBERATION Pilzno

Konkurencja kdw 60 l – startowało 146 zawodników z całego świata:

  1. Braun Max – Niemcy – 630,6 pkt
  2. Deberec Rajmond – Słowenia – 628,7 pkt
  3. Sibi Milenko – Serbia – 626,5 pkt
  4. Bargeron Michael  – Wielka Brytania – 626,2 pkt
  5. Romańczyk Daniel – Polska – 626,2 pkt
  6. Bauchman Daniel – Szwajcaria – 626,0 pkt
  7. Dallinger Maximilian – Wielka Brytania – 625,7 pkt
  8. Merki Sascho – Szwajcaria – 624,9 pkt
  9. Hrkulak Dawid – Czechy – 624,5 pkt
  10. Bartnik Tomasz – Polska – 624,1 pkt